عشـق مـیـان دو فـرد طــی چنـــدین مرحله متفاوت تکامل می یـابد

1- مرحله مجذوب شدن
واکنــش مـثـبـت نسـبت به یک شخص است که خود به دو مرحله تقسیم بندی میگردد:
* مجذوب شدن فیزیکی: هنگامــی روی مــــی دهد که جـسم شمـا نــــسبت به یک شخص از خود واکنش نشان
میدهد. واکنشهایی همچون: افزایش ضربان قلب، افزایش درجه حرارت بدن، تعریق کف دستها و دلهرگی. این مرحله سطحی ترین و ابتدایی ترین مرحله عشق میباشد اما در عین حال یکی از قدرتمند ترین عوامل است.
* مجذوب شدن عاطفی: هنگامی که اوضاع و احوال مساعد و مطلوب باشد شکل میگیرد. پس از آنکه شما از لحاظ فیزیکی مجذوب شخصی گردید سپس باب گفتگو را با وی خواهید گشود و اگر متوجه شدید که اشتراکاتی با یکدیگر دارا میباشید از قبیل سرگرمیها، طرز تفکر، ایدئولوژی، شغل، تحصیلات، علایق و دیگر زمینه های مشترک سپس از لحاظ احساسی مجذوب یکدیگر خواهید گشت.
همچنین مجذوب شدن از لحاظ عاطفی حتی میتواند در فقدان مجذوب شدن از لحاظ فیزیکی نیز به وقوع بپیوندد. در این صورت پیوند و رابطه مستحکم تری ممکن است میان دو فرد ملاقات کننده پدید آید. زیرا پیشداوریها و پیش فرضهای مبتنی بر ظاهر فیزیکی دیگر وجود نخواهند داشت.
2-دلربایی
در اصل به عمل تلاش برای تاثیرگذاری و جلب توجه و نظر فردی دیگر توسط توجه متقابل و اهدای هدایا و غیره اطلاق میگردد. دلربایی نیز دو قسم است:

دلربایی خودخواهانه و دلربایی غیر خودخواهانه و با خلوص نیت.

دلربایی خود خواهانه: هنگامی روی میدهد که شما اقدام به اعمال رمانتیک میزنید صرفا بمنظور منفعت شخصیی خودتان. مانند هدیه دادن برای تحت تاثیر قرار دادن شریک خود. در واقع شما دلربایی را بعنوان یک آلت و به عنوان معامله بکار میبرید.

دلربایی خالصانه:هنگامی روی میدهد که شما تنها برای دلخوشی و لذت شریکتان دست به اعمال رمانتیک میزنید. شما نیز تنها از خوشحالی و لذت شریک خود ابراز خوشنودی میکنید.
دلربایی (و یا عشق) خودخواهانه خیلی زود به سردی گراییده و زایل میگردد. اما دلربایی ( و یا عشق) عاری از هر گونه خودخواهی تداوم خواهد یافت. از آنجایی که دلربایی و رمانتیک بودن یک عمل میباشد بسیاری از افراد که مدت زیادی را با یکدیگر گذرانده اند آن را به دست فراموشی میسپارند اما با تلاش آگاهانه قادر خواهند بود شعله های آن را مجددا افروخته سازند.
3- مرحله هوس(اشتیاق مفرط)
آرزوی داشتن فردی، تا آن حد که جدایی از آن فرد غیر ممکن میگردد. این هنگامی است که رابطه احساسی مبدل به رابطه فیزیکی میگردد. این مرحله بسیار حائز اهمیت است. این مرحله لحظه ای است که رابطه به یک دو راهی منشعب میگردد که دو فرد میباید یکی از آن دو راه را برای ادامه مسیر برگزینند: یک راه که به تباهی می انجامد و مسیر دیگر که به مرحله والاتر منتهی میگردد.
4- مرحله صمیمیت
به یک ارتباط تنگاتنگ و بسیار نزدیک اطلاق میگردد. دو فرد افکار، عقاید، احساسات و رویاهایشان را با یکدیگر قسمت میکنند. در یک صمیمت حقیقی چیزی برای پنهان ساختن از یکدیگر وجود نخواهد داشت. صمیمیت یک پدیده ناگهانی نبوده بلکه یک روند تدریجی و پیشرونده میباشد که هیچگاه متوقف نمیگردد. هرگاه صمیمیت در یک رابطه وجود نداشته باشد ممکن است آن رابطه برای مدتی دوام بیاورد اما همیشگی نخواهد بود.
5- مرحله تعهد
به التزام برای صادق و وفادار ماندن به همسر خود در سراسر سختیها و خوشیهای زندگی اطلاق میگردد. اگر شما قادر بوده اید تا این مرحله از عشق پیشروی کنید پس چرا میخواهید به همه چیز پشت پا بزنید؟ به یکدیگر گوش دهید، با یکدیگر سازش کنید و به خاطر داشته باشید که برای دستیابی به این مرحله و موفقیت مسیر دشواری را پیموده اید. بنابراین قدر جایگاه خود را بدانید.

از مطالب زیر استفاده فرمایید :

قرص دیرانزالی قوی خرید قرص ویگو جدیدترین قرص تاخیری

افزایش مدت زمان انزال شدن مردان با قرص تاخیری قوی, اندازه الت را چگونه در حین انجام عمل نزدیکی بهبود و ارتقا دهیم, برترین دارو برای افزایش سایز الت اقایان بصورت موقت, خرید افزایش شهوت و میل جنسی در مردان داروی امریکایی در مردان, خرید بهترین قرص تاخیری, خرید جدیدترین قرص خوراکی تاخیری, خرید قرص بزرگ کننده موقت اندازه الت تناسلی اقایان, خرید قرص تاخیری ارزان قیمت, خرید قرص تاخیری فوری, خرید قرص تاخیری موثر و بی عارضه, خرید قرص تاخیری و شق کننده الت, خرید قرص درمان سرد مزاجی در مردان, خرید قرص ویگو از داروخانه, خرید قرص ویگو اصل امریکایی بدون عوارض, راههای جلوگیری از زود انزالی در طب سنتی, فروش اینترنتی قرص تاخیری ویگو, فروش تضمینی ترین گیاه دارویی جنسی و تاخیری, قرص تضمینی برای درمان زود انزالی مردان, قرص صد درصد گیاهی برای جلوگیری از زود انزالی مردانه, کدام داروی خارجی برای درمان زود انزالی اقایان موثر است

خرید بهترین اسپری تاخیری صد در صد خارجی |اسپری ویگا اصل آلمان

برچسب‌ها با کدام اسپری گیاهی میتوان کمی انزال را به تاخیر انداخت، بهترین مکمل گیاهی برای تاخیر داد به انزال مردانه، چگونه میتوان از اسپری تاخیری استفاده نمود، چه راهی برای استفاده از اسپری تاخیری بهتر است، خرید اسان اسپری تاخیری، خرید اسپری بسیار قوی جهت تاخیر در انزال مردان، خرید اسپری تاخیری اصل، خرید اسپری تاخیری المانی، خرید اسپری تاخیری اورجینال، خرید اسپری تاخیری بدون عارضه جانبی، خرید انلاین اسپری تاخیری، خرید اینترنتی اسپری تاخیری، خرید بهترین اسپری تاخیری در طب سنتی، خرید بهترین داروی خارجی برای تاخیر دادن انزال اقایان، راههای تشخیص اسپری تاخیری اصل، راههای جلوگیری از انزال زودرس با اسپری تاخیری ویگا، فروشگاه عرضه اسپری تاخیری قوی، مردان از چه اسپری ای برای تاخیر انزال خود بهره ببرند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *